Szanowni Państwo,

w związku ze zbliżającym się końcem roku szkolnego organizacja pracy w naszej placówce w ostatnim tygodniu nauki ulegnie zmianie. Poniżej znajdą Państwo szczegółowe informacje:

1. Każdego dnia obiad przewidziany jest o godz. 12.25.

2. Poniedziałek (18.06) - lekcje według planu, o godz. 14.30 Rada Klasyfikacyjna, zbiórka makultury w szatni.

3. Wtorek (19.06) - lekcje wedłu planu, zbiórka makulatury w szatni, rozliczanie podręczników w klasie IV A na pierwszej godzinie lekcyjnej, rozliczanie podręczników w klasie I na czwartej godzinie lekcyjnej.

4. Środa (20.06) - godz. 10.00 Msza Święta w kościele św. Jana Bosko; po mszy klasy III zdają podręczniki i wpisują się w sekretariacie do Księgi Absolwentów wg ustalonego harmonogramu; pozostałe klasy po mszy świętej mają czas zagospodarowany przez wychowawcę i dodatkowego opiekuna.

5. Czwartek (21.06) - dzień z wychowawcą dla wszystkich klas oraz zdawanie podręczników przez pozostałe klasy wg ustalonego harmonogramu; godz. 17 uroczyste zakończenie roku dla klas III.

6. Piątek (22.06) - godz. 9.00 zakończenie roku dla klas II, godz. 10.00 zakończenie roku dla klas IV i VII.

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 21 w Szczecinie. All Right Reserved.