Szanowni Państwo,

poniżej znajduje się harmonogram zebrań z rodzicami (odbiór podręczników) w pierwszym tygodniu pracy szkoły:

3 września 2018 r. (poniedziałek) podczas porannego spotkania z wychowawcą rodzice uczniów klas: Ia, Ib, IIa otrzymają podręczniki.

3 września 2018 r. o godz. 17 (poniedziałek) w klasach: IVa, VIIa, VIIb  i gimnazjalnych: IIIa   IIIb, IIId, IIIe, IIIf odbędą się zebrania z rodzicami oraz odbiór podręczników (według ustalonego harmonogramu).

5 września 2018 r. o godz. 17 (środa) w klasach: Va, VIIIa, VIIIb, VIIIc, VIIId odbędą się zebrania z rodzicami oraz odbiór podręczników (według ustalonego harmonogramu).

6 września 2018 r. o godz. 17 (czwartek) w klasie gimnazjalnej IIIc odbędzie się zebranie z rodzicami oraz odbiór podręczników (według ustalonego harmonogramu).

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 21 w Szczecinie. All Right Reserved.