Szanowni Państwo,

w ramach konsultacji społecznych serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych Rodziców do udziału w spotkaniach związanych z wprowadzeniem przez Ministerstwo Edukacji Narodowej zmian w systemie oświaty.

Spotkania mają na celu właściwe rozpoznanie potrzeb, zdiagnozowanie oczekiwań różnych środowisk oraz wysłuchanie sugestii z Państwa strony.

Mając na względzie powyższe zachęcam do udziału w spotkaniach, które odbędą się:

28 listopada 2016 r. o godz. 17.00 w Centrum Kształcenia Sportowego, ul. L. Rydla 49

29 listopada 2016 r. o godz. 17.00 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 3, ul. Orawska 1

30 listopada 2016 r. o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej nr 56, ul. Malczewskiego 22

Wyżej wymienione szkoły zapewniają jednocześnie opiekę dla dzieci rodziców uczestniczących w spotkaniach w formie zajęć pod opieką nauczycieli.

Piotr Krzystek