Szanowni Państwo,

w najbliższy wtorek, środę i czwartek (18.12.2018, 19.12.2018, 20.12.2018) w naszej szkole odbędą się próbne egzaminy uczniów klas ósmych. Egzaminy rozpoczynają się o godz. 8.15. Uczniowie klas ósmych w dniach egzmainu nie mają lekcji, po zakończeniu egzaminu idą do domu.

Pozostali uczniowie we wtorek i środę ropoczynają lekcje od 4 lekcji (od godz.10.45), w czwartek lekcje odbywają się od 3 lekcji (od godz.9.50).

Obiady w dni egzaminu wydawane są bez zmian.

Jako Szkoła kolejny raz wzięliśmy udział w Szlachetnej Paczce i udało się!!!

Zrealizowaliśmy marzenia potrzebujących!

Cieszymy się, że jesteśmy częścią radości, którą przeżywała obdarowana rodzina podczas dostarczenia Paczki.

1 2
3 4
5 6

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2019/2020.

Ulotka do pobrania

Sznowni Państwo,

przypominamy, że w najbliższy poniedziałek 10 grudnia 2018 r. od godz. 17 do godz. 19 odbędą się w naszej szkole konsultacje z nauczycielami. Związne one będą m.in. z zagrożeniami ocenami niedostecznymi naszych uczniów z poszczególnych przedmiotów.

Klasa IVa - zebranie z rodzicami również w poniedziałek 10 grudnia, godz.17.

Klasy 0-2 - zgodnie z ustaleniami z wychowawcą.

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy w najbliższy poniedziałek 10 grudnia 2018 r. na TALENTYNKI - artystyczne występy naszych uczniów zorganizowane przez Samorząd Szkolny. Impreza zacznie się od godz. 16. W trakcie jej trwania nasi uczniowie będą mieli możliwość zaprezentowania swoich talentów i pasji artystycznych. Liczymy na Państwa obecność i kibicowanie wszystkim artystom.

Natomias od godziny 17 będą mieli Państwo okazję zakupić wiele pięknych ozdób, oryginalnych kartek świątecznych i przepyszne slodkości. Wszystko przygotowane będzie przez naszych uczniów w ramach kiermaszu  ŚWIĄTECZNA ULICA. Zebrane pieniądze będą przeznaczone na cele szkolne. Serdecznie zapraszmy do wspólnej zabawy. Świeta zbliżają się do nas wielkimi krokami, przygotujmy się do nich wspólnie.

part000002

Szanowni Państwo,

JESTEŚMY NAJLEPSZĄ SZKOŁĄ PODSTAWOWĄ W WOJEWÓDZTWIE!!!

Zajęliśmy pierwsze miejsce w tegorocznym plebiscycie Głosu Szczecińskiego.

To dla nas ogromna radość i zaszczyt!!!

Serdecznie dziękujęmy wszystkim, którzy oddali nas swój głos.

BRAWO MY!!!!

Scan00010 1

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 21 w Szczecinie. All Right Reserved.