Rodzice naszych przyszłych uczniów mieli również okazję porozmawiać ze specjalistami z zakresu pedagogiki specjalnej oraz dowiedzieć się jak na co dzień pracuje zespół do spraw integracji i w praktyce wygląda realizowanie nauczania dla uczniów ze specyficznymi potrzebami edukacyjnymi.

    W trakcje zwiedzania goście mieli również możliwość spróbowania w kawiarence pysznych wypieków, które przygotowywali uczniowie naszej szkoły. Wydarzenie to zaangażowało całą społeczność szkolną i pozwoliło gościom na miłe spędzenie czasu i poznanie atmosfery panującej w naszej szkole.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z opisywanego wydarzenia, których autorem jest uczeń klay III e - Bartosz Poszelęzny.


PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ - ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ

 

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 21 w Szczecinie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect