Małgorzata Giżycka
Pedagog szkolny
Małgorzata Kledzik
Psycholog szkolny
Poniedziałek
 
8.00– 11.30
 
11:30 - 15.30
Wtorek
 
11.30 – 15.30
8.00 – 12.00
 
Środa
 
 
8.00 – 11.30
 

11.00 – 15.30

Czwartek
 
12.00– 15.30
8.00 – 12.00
 
Piątek
 
8.00– 13.30
11:30 – 15.30

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

"0"  - Martyna Maciejewska/Aleksandra Matuszewska

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

1A - Magdalena Holak

1B - Monika Cieszkowska

2A - Agata Michalska

4A - Elżbieta Kozaczuk

5A - Justyna Zielińska

7A - Joanna Ambroziak

7B - Joanna Osuch

8A – Daria Bisek

8B – Ewa Zadrożna-Fuks

8C - Agata Herlig

8D – Izabela Radzińska

 

KLASY GIMNAZJALNE

3A – Katarzyna Reczulska

3B – Magdalena Stejka

3C - Małgorzata Chmielewska

3D - Monika Człapińska

3E - Anna Szyntor-Bykowska

3F - Aleksandra Praxmajer

DYREKTOR SZKOŁY -p. Wiesława Barabas

WICEDYREKTOR SZKOŁY - p. Marta Tyrakowska

Imię i nazwisko nauczyciela nauczany przedmiot
Joanna Ambroziak j. angielski
Wiesława Barabas chemia
Daria Bisek j. angielski
Małgorzata Chmielewska matematyka
Monika Cieszkowska doradztwo zawodowe, edukacja wczesnoszkolna
Monika Człapińska j. niemiecki
Dominika Denis pedagog wspomagający
Agata Flejter-Wojciechowicz zaj. artystyczne, plastyka, biologia
Małgorzata Giżycka pedagog szkolny
Monika Haczyk świetlica
Agata Herlig j. niemiecki
Magdalena Holak edukacja wczesnoszkolna
Monika Jacyna j. niemiecki
Krzysztof  Kamiński muzyka
Agnieszka Kapłoń pedagog wspomagający
Małgorzata Kledzik psycholog szkolny
Ewa Kowalska pedagog wspomagający
ks. Mariusz Kowalski religia
Elżbieta Kozaczuk matematyka
Teresa Lisowska informatyka
ks. Dariusz Łokietek religia
Małgorzata Łyszczek fizyka
Martyna Maciejewska edukacja wczesnoszkolna
Sylwia Machula chemia
Aleksandra Matuszewska edukacja wczesnoszkolna
Agata Michalska edukacja wczesnoszkolna
Aleksnadra Mucha j. angielski
Joanna Osuch wych. fizyczne
Marlena Pawlak j. polski
Leszek Piórkowski wych. fizyczne
Aleksandra Praxmajer historia, WOS
Justyna Próchnicka historia, WOS
Izabela Radzińska wych. fizyczne
Katarzyna Reczulska pedagog wspomagający
Monika Rutkiewicz bibliotekarz
s. Bożena Salij religia
Urszula Smok logopeda
Magdalena Stejka j. polski
Jolanta Serafin-Łuczak świetlica, WDŻ
Bożena Sosnowska pedagog wspomagający
Arleta Strychalska-Sielicka  biologia, chemia
Anna Szyntor-Bykowska j. polski
Anna Tomczyk j. polski
Marta Tyrakowska pedagog wspomagający
Urszula Witak-Szustakiewicz j. angielski
Robert Wypart  EDB, pedagog wspomagający
Ewa Zadrożna-Fuks geografia
Aretta Zalewska  fizyka
Jakub Zalewski wych. fizyczne
Justyna Zielińska technika, informatyka, matematyka

 

Joanna Ambroziak - język angielski
Wiesława Barabas - chemia

Daria Bisek - język angielski

Sylwia Makula - chemia

Małgorzata Chmielewska - matematyka

Monika Cieszkowska - doradztwo zawodowe, edukacja wczesnoszkolna

Monika Człapińska - język niemiecki

Dominika Denis - pedagog wspomagający

Agata Flejter-Wojciechowicz - zajęcia artystyczne
Małgorzata Giżycka - pedagog szkolny

Monika Haczyk - świetlica

Agata Herlig - język niemiecki
Monika Jacyna - język niemiecki
Krzysztof  Kamiński - muzyka

Agnieszka Kapłoń - pedagog wspomagający
Małgorzata Kledzik - psycholog

Ewa Kowalska - pedagog wspomagający

ks. Mariusz Kowalski - religia
Elżbieta Kozaczuk - matematyka

Teresa Lisowska - informatyka

ks. Dariusz Łokietek - religia

Małgorzata Łyszczek - fizyka

Martyna Maciejewska - edukacja wczesnoszkolna

S. Machula - chemia

Aleksandra Matuszewska - edukacja wczesnoszkolna

Aleksnadra Mucha- język angielski

Marlena Pawlak - język polski

Leszek Piórkowski - wychowanie fizyczne
Aleksandra Praxmajer - historia, wiedza o społeczeństwie

Justyna Próchnicka - historia, WOS

Izabela Radzińska - wychowanie fizyczne

Katarzyna Reczulska - pedagog wspomagający

Monika Rutkiewicz - biblioteka

Bożena Salij - religia
Urszula Smok - logopeda

Magdalena Stejka - język polski

Jolanta Serafin-Łuczak - świetlica, WDŻ

Bożena Sosnowska - pedagog wspomagający
Arleta Strychalska-Sielicka - biologia, chemia
Anna Szyntor-Bykowska - język polski

Anna Tomczyk - język polski
Marta Tyrakowska - pedagog wspomagający

Urszula Witak-Szustakiewicz - język angielski
Robert Wypart - pedagog wspomagający
Ewa Zadrożna-Fuks - geografia

Aretta Zalewka - fizyka
Jakub Zalewski - wychowanie fizyczne

Justyna Zielińska - technika, informatyka, matematyka

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 21 w Szczecinie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect