42 Parkowa Impreza na Orientację

ZBIÓRKA PRZY TEATRZE LETNIM

(na górze, przy barze Platan) GODZ: 10.00

PLANOWANY KONIEC IMPREZY GODZ: 12.00- 12.30

W imprezie może wziąć udział każdy uczeń posiadający podstawowe umiejętności czytania mapy.

Liczy się czas pokonania wyznaczonej trasy oraz potwierdzenie kompletu punktów kontrolnych.

Impreza klasyfikowana do rywalizacji Pucharu Szczecina 2016.

Trasa rozstawiona jest na terenie parku - ograniczona ulicami, bez ich przekraczania.

Wpisowe 5 zł

Zgłoszenia do p. Marzeny Kardas lub p. Joanny Ambroziak

do 14.09.2016 r.

Zabierz ze sobą wygodne buty, długopis i  picie.

Serdecznie zapraszamy!

XL Parkowa Impreza na Orientację

ZIMA, Puchar Szczecina 2016

Park Kasprowicza

20.02.2016 r.

ZBIÓRKA PRZY TEATRZE LETNIM  (na górze, przy barze Platan) GODZ: 10.45

PLANOWANY KONIEC IMPREZY GODZ: 13.00- 13.30

Impreza klasyfikowana do rywalizacji Pucharu Szczecina 2016.

Wpisowe 5 zł

Zgłoszenia do p. Marzeny Kardas lub p. Joanny Ambroziak do 18.02.2016 r.

Zabierz ze sobą wygodne buty, długopis i  picie.

Serdecznie zapraszamy!

23 stycznia 2016 r. uczniowie Gimnazjum nr 18 w Szczecinie wzięli udział w XXVII Rekreacyjnej Imprezie na Orientację „ZEPSUTE KOMPASY”, która miała miejsce na Polanie Miodowej. W przepięknej zimowej scenerii Parku Leśnego Arkonka na starcie pojawiło się 73 uczestników ze Szczecina i Klinisk Wielkich. Na trasie ustawiono 8 Punktów Kontrolnych oraz kilka Mylnych. Impreza była klasyfikowana do rywalizacji o Puchar Szczecina 2016.

Jeden z naszych zespołów w składzie Tomasz Borowski oraz Dawid Zieliński wywalczyli sobie zaszczytne II miejsce.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie i chęci, pomimo tak mroźnej pogody. Ze zniecierpliwieniem czekamy na kolejne rajdy!

Autor: Marzena Kardas